Moje kategorie
Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Producenci

Zawiesie wężowe to produkt, który służy do podnoszenia ładunków nieposiadających zaczepów. Niewątpliwą zaletą tego typu zawiesi jest lekkość. Stosunek udźwigu do własnej wagi jest bardzo duży. Dzięki czemu praca za ich pomocą jest łatwa i przekłada się na łatwe magazynowanie. Zawiesie wężowe idealnie nadaje się do podnoszenia ładunków o wrażliwych powierzchniach, których nie chcemy uszkodzić. Zawiesia wężowe wykorzystywane są podczas montażu konstrukcji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą gamą produktów tego rodzaju.

Zapewniamy, że znajdą Państwo produkty najwyższej jakości, które spełnią Państwa oczekiwania. Dzięki miękkości płaszcza zawiesia wężowe nie powodują uszkodzeń powierzchni przenoszonych. Nasz sklep posiada wyszkolonych doradców, którzy zawsze służą radą. Zawiesie wężowe do podnoszenia ładunku. Zawiesie wykonane z taśmy poliestrowej o podwójnej powłoce ochronnej.

Ważnym elementem zawiesia są wysokiej jakości nici z włókien poliestrowych, które zwiększają ładowność i wytrzymałości. Zawiesie wężowe to produkt, który służy do podnoszenia ładunków nieposiadających zaczepów. Niewątpliwą zaletą tego typu zawiesi jest lekkość. Stosunek udźwigu do własnej wagi jest bardzo duży. Dzięki czemu praca za ich pomocą jest łatwa i przekłada się na łatwe magazynowanie. Zawiesie wężowe idealnie nadaje się do podnoszenia ładunków o wrażliwych powierzchniach, których nie chcemy uszkodzić. Zawiesia wężowe wykorzystywane są podczas montażu konstrukcji.

Zawiesia wężowe doskonale sprawdzają się przy podnoszeniu i transportowaniu takich ładunków jak filary, słupy, elementy rur, wały. Są bardzo miękkie, więc można przenosić przy ich pomocy ładunki z pomalowanymi powierzchniami bez obawy, że zostaną one zarysowane czy uszkodzone w inny sposób. Zawiesia charakteryzują się dużą elastycznością, co pozwala bezpiecznie zamocować przenoszony towar, szczególnie kiedy jest delikatny.

Kolory zawiesi określają ich maksymalne obciążenie. Wszystkie właściwości podane są w tabelach znajdujących się na stronach produktów. Zawiesia wężowe produkowane są zgodnie z europejską normą PN-EN 1492-2 i posiadają gwarancję producenta. Odznaczają się dużą odpornością na zerwanie oraz wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne. Mogą pracować w temperaturze od -40°C do 100°C. W asortymencie mamy także zawiesia o wszystkich możliwych tonażach - od 1t do 20t.

W razie pytań związanych z dostępnością poszczególnych produktów lub zamówieniami niestandardowymi, prosimy o kontakt z doradcami klienta.

zawiesie wężowe 1T zawiesie wężowe 1T
Producent: Cleo
Cena: 13,00 zł (netto: 10,57 zł )
zobacz więcej
zawiesie wężowe 2T zawiesie wężowe 2T
Producent: Cleo
Cena: 19,30 zł (netto: 15,69 zł )
zobacz więcej
zawiesie wężowe 3T  zawiesie wężowe 3T
Producent: Cleo
Cena: 18,00 zł (netto: 14,63 zł )
zobacz więcej
zawiesie wężowe 4T  zawiesie wężowe 4T
Producent: Cleo
Cena: 31,30 zł (netto: 25,45 zł )
zobacz więcej
zawiesie wężowe 5T  zawiesie wężowe 5T
Producent: Cleo
Cena: 33,00 zł (netto: 26,83 zł )
zobacz więcej
zawiesie wężowe 6T zawiesie wężowe 6T
Producent: Cleo
Cena: 53,00 zł (netto: 43,09 zł )
zobacz więcej
zawiesie wężowe 8T  zawiesie wężowe 8T
Producent: Cleo
Cena: 66,00 zł (netto: 53,66 zł )
zobacz więcej
zawiesie wężowe 10T zawiesie wężowe 10T
Producent: Cleo
Cena: 73,00 zł (netto: 59,35 zł )
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl