Łańcuch ocynkowany 10mm klasa 8 EN 818-2
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny

Łańcuch zawiesiowy ocynkowany klasa 80 EN 818-2
Łańcuch zawiesiowy klasa 80 - 800 N/mm2 (MPa) o wysokiej wytrzymałości do budowy zawiesi łańcuchowych i odciągów łańcuchowych. Łańcuchy spełniają wymagania Dyrektywy Maszynowej 2006/42/WE oraz są zgodne z normą PN-EN 818-2. Wszystkie nasze łańcuchy klasy 80 są poddawane obciążeniu próbnemu oraz sile zrywającej.
- współczynnik bezpieczeństwa 4:1
- zakres pracy -40°C / +400°C
- malowany
- bardzo duża wytrzymałość
- znakowany zgodnie z EN
- znak CE

Rozmiar 10mm klasa 8
Udźwig 3,15T
- D - 10 mm
- L (max) - 50,9 mm
- P - 30 mm
- B (max) - 37 mm
- Waga - 2,2 kg/m

Testy
Nasze łańcuchy przed dopuszczeniem do sprzedaży są badane i sprawdzane zgodnie z wytycznymi do normy EN 818-2. Każdy łańcuch poddawany jest:
- sile próbnej
- sile zrywającej
- badany jest skład chemiczny
To daje nam pewność i gwarancję że nasze łańcuch klasowe są w pełni zgodne z normą EN 818-2.

Znakowanie
Każdy łańcuch posiada wybitą:
- nazwę lub kod producenta
- kod identyfikacyjny
- klasę
Wszystko to sprawia, że produkt jest bardzo łatwy do zidentyfikowania i z łatwością można odnaleźć wyniki badań u producenta.


Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Informacje o gwarancjach
Sprzedawca udziela gwarancji na sprzedawane towary na okres 24 miesięcy dla konsumentów oraz 12 miesięcy dla przedsiębiorców (zakupy na fakturę), licząc od dnia wydania towaru kupującemu, chyba że oferta, karta produktu lub gwarancja producenta stanowi inaczej.
Szczegółowe informacje o warunkach gwarancji zamieszczone są na stronie Gwarancje .