Odciąg łańcuchowy 2 - częściowy / 10mm / 6,3T / 63kN OCYNK
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
Odciąg łańcuchowy do mocowania ładunku- ocynk
Odciąg łańcuchowy do mocowania ładunku jest zbudowany z podzespołów w klasie 8. Zestaw do mocowania ładunków dwu częściowy składa się z napinacza z hakami skracającymi z zabezpieczeniem i łańcucha zakończonego hakami z zabezpieczeniem. Specjalny kształt dwu-podporowych haków skracających w napinaczu grzechotkowym zapewnia pewny i bezpieczny chwyt skracanego łańcucha, a bolec zabezpiecza przed wysunięciem się łańcucha. Oferowane przez nas odciągi łańcuchowe spełniają normę EN 12195-3. Odciągi łańcuchowe do mocowania ładunku ocynkowane występują w klasie 80. Zastosowanie w nich najwyższej jakości stali sprawia, że produkty są zarówno bezpieczne jak i trwałe.
- napinacz wg. EN 12195-3
- łańcuch wg. EN 818-2
- haki, elementy łączące wg. EN1677-1/2
Wszystkie odciągi mocujące posiadają certyfikat (przywieszkę oraz DEKLARACJĘ ZGODNOŚCI)


WYKONANE WEDŁUG NORMY PN-EN 12195-3
OPIS PRODUKTU:
Certyfikat i deklaracja zgodności
Każdy nasz odciąg mocujący posiada stalową blaszkę (certyfikat) z trwale naniesionymi danymi:
- Nazwa producenta
- Znak CE
- Normę EN
- Numer identyfikacyjny łańcucha mocującego
- Data następnego badania
- Klasa i rozmiar
- LC - zdolność mocowania łańcucha mocującego
i deklarację zgodności potwierdzającą cechy/właściwości łańcuchu mocującego.
Szczegóły
- Zdolność mocowania LC: 63 kN
- Wykonane według normy: EN 12195-3
- Siła naciągu STF: 3300 daN
- Współczynnik bezpieczeństwa: 2:1
- Temperatura pracy: -40°C +400°C

Haki
Użyte do produkcji łańcucha mocującego haki są atestowane i zgodne z EN 1677-2. Każdy hak użyty do budowy łańcucha mocującego ładunek posiada wybitą:
- Nazwę lub kod producenta
- Kod identyfikacyjny
- Znak CE
- Rozmiar
Wszystko to sprawia, że produkt jest bardzo łatwy do zidentyfikowania i z łatwością można odnaleźć wyniki badań u producenta.


Łańcuch
Nasze łańcuchy w klasie 8 i klasie 10 są atestowane i zgodne z EN 818-2. Każdy łańcuch użyty do budowy odciągu łańcuchowego posiada wybitą:
- Nazwę lub kod producenta
- Kod identyfikacyjny
- Klasę
Wszystko to sprawia, że produkt jest bardzo łatwy do zidentyfikowania i z łatwością można odnaleźć wyniki badań u producenta.


Napinacz
Napinacze w naszych odciągach łańcuchowych są zgodne z EN-PN 12195-3, a specjalna konstrukcja haka skracającego (nie dotyczy napinacza 6mm i 16mm) znacznie wydłuża czas eksploatacji łańcucha. Każdy napinacz posiada dokładne znakowanie:
- Nazwę lub kod producenta
- Kod identyfikacyjny
- Znak CE
- Rozmiar
- Normę EN
Wszystko to sprawia, że produkt jest bardzo łatwy do zidentyfikowania i z łatwością można odnaleźć wyniki badań u producenta.


Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Informacje o gwarancjach
Sprzedawca udziela gwarancji na sprzedawane towary na okres 24 miesięcy dla konsumentów oraz 12 miesięcy dla przedsiębiorców (zakupy na fakturę), licząc od dnia wydania towaru kupującemu, chyba że oferta, karta produktu lub gwarancja producenta stanowi inaczej.
Szczegółowe informacje o warunkach gwarancji zamieszczone są na stronie Gwarancje .